LÍSTEČEK - PŘÍRODNÍ KLUBÍK

Pro děti od 5 do 8 let
Každé úterý od 15 do 17 hodin - začínáme 20. března!
 
Hraní, běhání, lezení, skákání... pozorování, objevování a zkoumání rozmanitého světa přírody všemi smysly. Tvoření z hlíny, šišek, kamínků, listů a klacíků...
Spousta zábavy a pohybu na čerstvém vzduchu!
 
Program se bude konat venku za každého počasí, slabý deštík nám nevadí! Pouze v případě opravdu nepříznivého počasí se schováme v prostorách CPR Náruč s připraveným programem.
 
A co budeme konkrétně dělat?
Třeba pozorovat život v trávě, na stromech, na zemi, ve vodě i okolo vody - zkoumat a poznávat, co všechno okolo nás roste, leze, běhá a létá. Budeme hrát nejrůznější pohybové i poznávací hry. Malovat, vyrábět a tvořit, vyprávět i poslouchat příběhy. A cokoliv dalšího se nám zrovna bude chtít :) Děti budou mít možnost užít si dvě hodiny pohybu na čerstvém vzduchu - technické a digitální hračky necháme doma, k zábavě nám bude stačit jen to, co najdeme na zemi (případně pod i nad ní). 
 
O lektorce: Veronika Udeaja - Mám dvě děti a v přírodě se cítím doma - příroda i děti jsou mi velkou životní inspirací, takže co může být lepšího, než obojí zkombinovat? :)
Moje kurzy: Nové poznatky ve vzdělávání předškolních dětí (Ekoškolka Rozárka), seminář intuitivní pedagogiky, kurz první pomoci u dětí ZDRSEM
Posledních pár let se kromě mateřství věnuji práci pro rodinné centrum, vedu pohybové programy pro rodiče s batolaty, několik let jsem se starala o děti ve školičce, z toho dva roky v lesní školce. Působím také jako laktační poradkyně a dula.
 
Kde: Metelkovy a Rývovy sady, okolí Jizery
 
S sebou: Oblečení a obuv s ohledem na pobyt v přírodě a na aktuální počasí.
 
Cena: 120 Kč jednorázově, 900 Kč za 10 lekcí. První zkušební lekce zdarma
 
Přihlášky a informace: Veronika Udeaja, veronika.udeaja@gmail.com, 728 328 452

„Kdo žije s otevřenou náručí, obvykle neudělá kariéru, ale nalezne spoustu lidí, které může obejmout.“ – Bruno Ferrero